Видавництво Національного авіаційного університету (з 2008 р. – Видавництво Національного авіаційного університету «НАУ-друк»)  веде свою історію з 1960 р., коли при Київському інституті Цивільного повітряного флоту було створено редакційно-видавничий  відділ, до складу якого введено друкарню. 1991 р. відділ було реорганізовано у видавництво. 2002 р. видавництво було внесене до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.
Спеціалізується на виданні навчальної, навчально-методичної, наукової, науково-популярної та довідкової літератури з фізико-математичних наук; обчислювальної техніки; хімії, хімічної технології; радіотехніки; природничих наук; техніки і технічних наук; економіки, економічних наук; автоматики і телемеханіки; будівництва; суспільних наук; психології; філології. Особливу увагу приділено виданням, які висвітлюють різні аспекти функціонування повітряного транспорту.
Видає книжки українською, російською, англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами.
Редакційно-видавничний відділ має власну регулярно оновлювану поліграфічну базу. Це дає змогу оперативно випускати в світ якісну навчальну й навчально-методичну літературу для забезпечення зростаючого попиту абітурієнтів, студентів і викладачів не лише Національного авіаційного університету, а й багатьох вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном.
Скачати положення про редакційно-видавничий відділ можна тут:http://publishing.nau.edu.ua/pologennya.pdf