Редакційно-видавничий відділ Національного авіаційного університету (2008–2011 рр. – Видавництво Національного авіаційного університету «НАУ-друк»)  веде історію з 1960 р., коли при Київському інституті Цивільного повітряного флоту було створено редакційно-видавничий  відділ, до складу якого введено друкарню.

1991 р. відділ було реорганізовано у видавництво.

2002 р. видавництво було внесене до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Спеціалізується на виданні навчальної, навчально-методичної, наукової, науково-популярної та довідкової літератури з фізико-математичних наук; обчислювальної техніки; хімії, хімічної технології; радіотехніки; природничих наук; техніки і технічних наук; економіки, економічних наук; автоматики і телемеханіки; будівництва; суспільних наук; психології; філології. Особливу увагу приділено виданням, які висвітлюють різні аспекти функціонування повітряного транспорту.

Видає книжки українською, російською, англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами.

Редакційно-видавничий відділ має власну регулярно оновлювану поліграфічну базу, що забезпечує повний цикл видавничих робіт – від опрацювання авторського оригіналу (рукопису) до видруку готового видання. Це дає змогу оперативно випускати в світ якісну навчальну й навчально-методичну літературу для забезпечення зростаючого попиту абітурієнтів, студентів і викладачів не лише Національного авіаційного університету, а й багатьох вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном.

Замовити видання Ви можете за адресою:

Україна, 03680, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет

видавництво «НАУ-друк» (корпус 1, кімн.145)

Придбати книги Ви можете за адресою:

• 4 корпус, 1 поверх, 19 кімната, магазин у залі абонементу для молодших курсів Науково-технічої бібліотеки НАУ;
  • 8б корпус, 3 поверх, 26 кімната, магазин у залі абонементу гуманітарної літератури Науково-технічої бібліотеки НАУ.

Розташування на мапі

Для замовлення великих тиражів літератури видавництва Національного авіаційного університету «НАУ-друк» потрібно:

1. Зробити замовлення за тел.: (044) 406-71-43, (044) 406-78-28,  тел./факсом: (044) 406-71-43,  або E-mail: publish@nau.edu.ua

2. Зазначити назву книжки, кількість примірників, Ваш номер телефону, поштову і юридичну адресу, Ваші податкові реквізити та вказати, в який спосіб Ви бажаєте отримати книжки (через Видавництво «Киевские ведомости», поштове відділення).

Press Contact

Україна, 03680, м. Київ,
просп. Космонавта Комарова, 1,
Національний авіаційний університет
видавництво «НАУ-друк» (корпус 1, кімн.145)

Principal Contact

Радзивілл Олена Анатоліївна
Начальник відділу
National Aviation University
Phone +38 (044) 406-71-43

Support Contact

Фатич Ольга Анатоліївна
Phone 78-53

Open Access Policy

This press provides immediate open access to its content on the principle that making research freely available to the public supports a greater global exchange of knowledge.